OM4 Światłowód 50/125 Wielomodowy kabel krosowy LC LC Wewnętrzny Zewnętrzny 100G Duplex

Kabel krosowy OM4 Fiber LC LC to wszechstronny kabel dupleksowy do zastosowań wewnętrznych/zewnętrznych do zastosowań wielomodowych 50/125. Dostępne w długościach od 0,5 do 300 metrów. Posiada wytrzymałą czarną osłonę do użytku w każdych warunkach pogodowych, wstępnie zakończony ceramicznymi złączami LC (klipsy dostępne na życzenie) i zawiera 18-calową pomarańczowo-niebieską rurkę przerywającą dla dodatkowej ochrony i trwałości.

OM4 światłowód 50/125 wielomodowy LC LC przewód połączeniowy Indoor Outdoor 100G Duplex

Zmodernizuj swoją sieć za pomocą kabla światłowodowego OM4 LC LC. Jest to wielomodowy przewód połączeniowy 100 Gb do zastosowań wewnętrznych/zewnętrznych 50/125. Kabel ten został zaprojektowany z myślą o wysokiej wydajności, obsługując zoptymalizowane laserowo światłowody wielomodowe 10/40/100 Gb, rozszerzając łączność 100Gig do 150 metrów. Posiada wytrzymałą, czarną obudowę do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, zapewniającą odporność na wilgoć i światło słoneczne oraz zakłócenia elektryczne. Pracując w temperaturach od -40°C do +85°C, jest wszechstronny w różnych środowiskach. Każdy światłowód jest dostarczany z 18-calową rurką o średnicy 2,0 mm w kolorze pomarańczowym/niebieskim dla dodatkowej trwałości. Wstępnie zakończony kabel zawiera złącza LC 1,25 mm z ceramiczną tuleją o małym rozmiarze (SFF) i zaciski dupleksowe dla wygody użytkownika.

Zaprojektowany z myślą o szybkiej i niezawodnej łączności, ten kabel światłowodowy został zaprojektowany do łączenia przełączników, transceiverów, konwerterów mediów, paneli krosowych i innych urządzeń światłowodowych 100g. W pełni obsługuje szereg aplikacji, w tym Fast Ethernet, 100 Gigabit Ethernet, SFP+, QSFP+, Fiber Channel, OIF, VCSEL i różne aplikacje dostawców usług. Oto szczegółowe informacje na temat Ethernet Over OM4 Multimode Fiber:

  • Szerokość pasma modalnego: 3500/4700 MHz-km przy 850nm/1300nm.
  • Fast Ethernet: Obsługuje 100Base-FX na odległość 2000 metrów.
  • 1 Gigabit Ethernet: Działa z 1000Base-SX do 550 metrów (wymaga kabla krosowego kondycjonującego tryb).
  • 10 Gigabit Ethernet: Kompatybilny z 10GBase-SR, oferujący zasięg 400 metrów.
  • 40 Gigabit Ethernet: Obsługuje 40GBase-SR4 do 150 metrów (lub 550 metrów z QSFP+ eSR4).
  • 100 Gigabit Ethernet: Idealny dla 100GBase-SR10, z zasięgiem 150 metrów.

Kabel ten zapewnia niezawodne, szybkie połączenia dla szerokiej gamy aplikacji sieciowych.

Każdy kabel światłowodowy Bonelinks przechodzi indywidualne testy przez wykwalifikowanych techników, zgodnie ze standardami tłumienia ANSI/TIA/EIA-455-171-A-2001. Wyniki testów są dostępne na żądanie. Oferujemy różne opcje długości, od 0,5 do 300 metrów, aby spełnić Twoje potrzeby.

Szukasz więcej opcji kabli światłowodowych?
Szukasz większego wyboru kabli światłowodowych? Sprawdź nasze Kable krosowe światłowodowe LC, Kable krosowe światłowodowe LC, Kable światłowodowe wielomodowe zapewniające płynną pracę w sieci.

Jeśli nie możesz znaleźć dokładnie takiego kabla, jakiego szukasz, możesz stworzyć swój własny niestandardowe kable światłowodowe z łatwością. Wybierz typ kabla, długość, złącza, modalność, liczbę żył i rodzaj płaszcza – wykonamy go zgodnie z Twoimi specyfikacjami.

Zapewniamy, że nasze ceny są konkurencyjne i mamy elastyczne minimalne ilości zamówień (MOQ).

Wyślij zapytanie o niestandardowy kabel, a nasz zespół pomocy technicznej pomoże Ci znaleźć idealne rozwiązanie światłowodowe spełniające Twoje wymagania.

Opis

Światłowodowy kabel krosowy / zworka światłowodowa do zastosowań wewnętrznych/zewnętrznych OM4 100Gb 50/125 wielomodowy dupleks

Typ produktu

Kabel światłowodowy do zastosowań wewnętrznych/zewnętrznych

Typ kabla

Zworki światłowodowe męsko-męskie / kable krosowe sieci światłowodowej

Zakończenie

Kabel światłowodowy LC do LC

Złącze 1

LC Duplex, złącze 1,25 mm, ceramiczna tuleja.

Polskie złącze 1

UPC (Ultra Physical Contact)

Złącze 2

LC Duplex, złącze 1,25 mm, ceramiczna tuleja.

Polskie złącze 2

UPC (Ultra Physical Contact)

Maksymalna strata na złączu

0,50 dB

Typowe straty na złączu

0,30 dB

Typowa strata odbiciowa

-25 dB

Rdzeń / okładzina

50/125µm – rdzeń światłowodu o średnicy 50 mikronów / okładzina o średnicy 125 mikronów (1 mikron to jedna milionowa/1 metra)

Materiał rdzenia

Corning Optical Fiber – Corning wynalazł niskostratny światłowód o wysokiej przepustowości i nadal dostarcza innowacyjne szklane rozwiązania dla kabli światłowodowych.

Typ trybu

Tryb wielomodowy – używany do zastosowań w szybkich sieciach światłowodowych w budynkach, centrach danych, telekomunikacji itp.

Technologia

Światłowód wielomodowy z optymalizacją laserową (LOMMF)

Prędkość sieci

Transmisja 10 Gb/s, 40 Gb/s i 100 Gb/s (OM4)

1Gb Ethernet Dist

Odległość OM4 wynosi 1040 metrów przy 850nm / 600 metrów przy 1310nm.

10Gb Ethernet Dist

Odległość OM4 wynosi 550 metrów przy 850 nm / 300 metrów przy 1310 nm.

Przepustowość

Światłowód OM4 GbE zoptymalizowany pod kątem lasera – 3500 MHz-km przy 850 nm, 4700 MHz-km przy 1300 nm, Zoptymalizowany dla VCSELS (lasery emitujące powierzchnię w pionowej wnęce).

Liczba pasm

2 włókna

Kolor kurtki

Czarny – jest to standardowy kolor płaszcza dla naszych kabli światłowodowych.

Materiał kurtki

Bezhalogenowe o niskiej emisji dymu (LSZH / LS0H)

Kurtka OD

Płaszcz o średnicy zewnętrznej 2,0 mm

Ocena UL

OFNR (światłowód, nieprzewodzący, pionowy) – certyfikowany do użytku w pionach, szkieletach, tylko w zastosowaniach światłowodowych, pionowy do pionowych przebiegów

Opcje długości

0.5-Mtr 1-Mtr 2-Mtr 3-Mtr 4-Mtr 5-Mtr 6-Mtr 7-Mtr 8-Mtr 9-Mtr 10-Mtr 12-Mtr 15-Mtr 20-Mtr 25-Mtr 30-Mtr 35-Mtr 40-Mtr 45-Mtr 50-Mtr 55-Mtr 60-Mtr 65-Mtr 70-Mtr 75-Mtr 80-Mtr 85-Mtr 90-Mtr 95-Mtr 100-Mtr 125-Mtr 150-Mtr 200-Mtr 250-Mtr 300-Mtr

Kontrola jakości

W pełni sprawdzony i przetestowany zgodnie ze standardami tłumienia ANSI/TIA/EIA-455-171-A-2001 przez wykwalifikowanego technika światłowodowego.

Gwarancja

Dożywotni

Temperatura przechowywania

-40° C do + 70° C

Temperatura pracy

-20° C do + 70° C

Scroll to Top
Contact us